Detaylı Bilgi

Setimizi sitemiz üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Satın almadan önce üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz açık haldeyken sırasıyla Anasayfa/Seminer Paketleri/Son Sürat Edebiyat sayfasına girerek satın al butonuna tıklamanız yeterli. Ardından gerekli bilgileri doldurarak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Satın aldıktan sonra artık siz de ailemize katılmış oluyorsunuz. Sitemizde anasayfaya gelip sırasıyla Seminer Paketleri/Son Sürat Edebiyat sayfasına girerek seminere başla butonuna tıklamanız yeterli.

Setimizi 2017 LYS’ye kadar sınırsız bir şekilde izleyebilirsiniz. Belirli bir izleme sınırı yoktur.

İster bilgisayardan, ister tabletten, ister telefondan internet bağlantısı olan her yerden saat sınırlaması olmasan izleyebilirsiniz.

Setimizin tamamı videolar halindedir. Satın aldığınız anda açılır ve üyeliğiniz üzerinden izlemeye başlarsınız. Herhangi bir cd veya kitap ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Dilerseniz örnek videolarımıza göz atabilirsiniz.

Setimizde 100 üzerinde video vardır. Tüm bölümlerin özellikleri, 261 yazarın özelliği, 1920 eser, eser özetleri, söz sanatları, edebi akımlar gibi konuları içerisinde bulundurmaktadır.