Hakkımızda


2014 yılında ekip olarak Türkiye’de bir konuda çok ciddi bir sıkıntı gördük. Sınav yıllarında bireyler hem her şeyi ezberliyorlar, hem de motivasyonları sürekli yerlerde ders çalışıyorlar. Biz de kolları sıvadık, uzun çalışmaların ardından 5 Mart 2015 yılında grihafıza.com ‘u kurduk. İki şeyi başardık:

  • Edebiyat konularının hepsini hem çok keyifli, hem de en akılda kalıcı şekilde sunduk.
  • Ülkenin en geniş çaplı motivasyon ağını kurduk.

Bu sayede iddialı bir şekilde şunu söyledik: Öğrenciler için ‘’Ne yapacaklarını biliyorlar ama nasıl yapacaklarını bilmiyorlar’’ klişesini yıktık. Bu iddiamızı bizden hizmet alan yüzlerce bireyin memnuniyet yüzdesini gördüğümüzden beri çekinmeden paylaşıyoruz. Çünkü bizden hizmet alan bireylerin % 78’i bize arkadaş tavsiyesi ile ulaşıyorlar.

Seminerler Veriyoruz


Ülkenin her yerinde bugüne kadar on binlerce kişiye motivasyon semineri verdik ve halen de vermeye devam ediyoruz. Seminerlerimiz tamamen bize özgü ve oldukça fayda odaklıdır.

Sosyal Medyada Bilgi ve Motivasyon Paylaşıyoruz


Youtube kanallarımızda beyin,hafıza,öğrenme, Edebiyat, Edebiyat’ı çalışma teknikleri ve motivasyon üzerine videolar yayınlıyoruz. Diğer sosyal hesaplarımız ile her gün düzenli paylaşımlar yaparak öğrencilerimize destek veriyoruz. Mobil uygulamalarımız ile öğrencilerimizle bilgi ve motivasyon paylaşıyoruz.

Hayat Amacımız


“Motivasyon ve Başarı” denildiğinde akla ilk gelen kurum olacağız.

Gelecek Hayalimiz


Mücadele gücü, motivasyonu yüksek, başarılı bir genç nesil için çalışıyoruz.

Değerlerimiz


Ülke Sevgisi
Özgürlük
Düşüncelere Saygı
Fayda Bilinci
Güven