Sıkça Sorulan Sorular

Öncelikle siteye kayıt oluyorsunuz. Daha sonra sitenin üst kısmında bulunan ‘’Seminer Paketleri’’ ne tıkladıktan sonra ‘’Semineri satın al’’ butonuna tıklıyorsunuz. İndirim kuponu varsa kuponu girdikten sonra, yoksa hemen ‘’Ödeme Sayfasına Git’’ diyerek kart bilgileri, fatura ve kişisel bilgileri giriyor ve satın alma işlemlerini gerçekleştiriyorsunuz.

Sitemiz SSL sertifikaları ile korunmaktadır. Ayrıca sitemizden yapacağınız tüm alışverişiniz Iyzico Güvenli Ödeme Sistemleri güvencesi altındadır.  Mastercard ve Visa kartları ile alışveriş yapabilir, dilerseniz peşin dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Semineri, 26 Haziran 2016 tarihine kadar istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Bu seminerin hazırlıkları onlarca kişilik bir ekiple tam 3 yılda tamamlandı. Sen şimdi diyorsun ki ‘’seminer bedelini ödemeden arkadaşımdan faydalanayım’’. Bu hem etik açıdan, hem de gireceğin vebal açısından uygun değil. Sizin için belirlediğimiz seminer bedeli, zaten bu seminerin hakkı olduğuna inandığımız bedelin altındadır.

Seminer izleme hakkı, sadece semineri satın alan kişiye aittir. Sistem, kesinlikle aynı anda birden çok tablet, bilgisayar veya telefondan giriş yapılmasına izin vermez.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi paylaşmanız durumunda hiçbir bireysel etkinlikten (sınav, sürpriz motivasyon yayınları vb.) faydalanamazsınız.

Seminerleri hangi sırada izleyeceğiniz eksiklerinize göre değişiklik gösterebilir. En eksik olduğunuz yer Cumhuriyet ise Cumhuriyet ile başlamanızda fayda var. En eksik olduğunuz bölümden en iyi olduğunuz bölüme doğru bir izleme sırası oluşturabilirsiniz.

Önerilen bir çalışma şekli var. Semineri satın aldığınızda, semineri izlerken ve izledikten sonra nasıl çalışmanız gerektiğine yönelik bir tabloyu size sunmuş oluyoruz. Öncelikle semineri 3 aşamalı izlemenizde fayda var. 1. aşama eğitmene odaklanarak, 2. aşama görsellere odaklanarak, 3. aşama ise hem görsel hem eğitmen odaklanarak izlenmeli. İzleme aşamaları tamamlandıktan sonra en az 5 farklı kaynaktan soru çözmenizi ve sınava kadar videoları düzenli tekrar etmenizi öneririz.

Kesinlikle akılda kalıcı bir seminer. Hafıza teknikleri ile anlatılan ve çalışılan bir konunun akılda kalıcı olmaması mümkün değil çünkü beynin ve hafızanın kalıcı olması için istediği ve en sevdiği şeyleri; eğlence, saçma hikayeler, görsellik, drama ve daha bir çok şey seminerde kullanılıyor. Bu sayede bilgiler hafızada kalıcı olarak yer ediniyor.

56 LYS Edebiyat sorusu 36 Edebiyat, 20 soru civarı paragraf, anlam ve dil bilgisi sorularından oluşmaktadır. 36 sorunun garantisi: seminer videolarının tekrarı ve bol soru çözümü ile bağlantılıdır. ‘’56’da 56 olur mu?’’ Bu sorunun cevabı ise paragraf, dilbilgisi ve anlam sorularına verdiğimiz önem ile bağlantılıdır. İki alana da gerekli önemi verirseniz 56 soruda 56 yapılabilir.

’Seminerimiz, LYS Edebiyat konularının tamamına yakınını içermektedir.

’Seminerimizin başarı ve memnuniyet oranı %90’dır. Bu oranları ana sayfamızdaki öğrenci yorumlarından görebilirsiniz.

Seminer videolarını düzenli, bol tekrarlı izlemek ve bununla birlikte bol soru çözmek oldukça fazla net artışı yapmamızı sağlayacaktır.

Bu mümkün değil. Hafıza teknikleri dünya üzerinde kullanılan en kalıcı öğrenme yöntemidir. Bununla birlikte size sunulan sınava kadar sınırsız izleme olanağı ile semineri bol tekrar edip hafızada daha da kalıcı olmasını sağlarsınız. Böylelikle hikayeler birbirine asla karışmayacaktır.

Hafızanın bir bilginin kalıcı olması için en çok istediği şey tekrardır. Tekrarlamayan bir bilgi hafızada geçici bellekte kalır. Bu yüzden seminerleri tekrar etmenizde oldukça fayda vardır.

Bu seminer ile günde en az 4 saatlik çalışmanızda ve soru çözmenizde fayda var.